optimalizace stránek pro fulltextové vyhledávače
optimalizace stránek pro fulltextové vyhledávače
Programování a optimalizace stránek
 
optimalizace stránek pro fulltextové vyhledávače
  optimalizace stránek pro fulltextové vyhledávače enterpriseweb.net / optimalizace
Optimalizace stránek pro fulltextové vyhledávače

Pomalu, ale jistě se i v čechách rozmáhá celosvětový trend v reklamě na internetu. Mnoho webmasterů a majitelů stránek už pochopilo, že výborným způsobem, jak dlouhodobě propagovat své stránky, je investice do optimalizace. Ta vám narozdíl od jiné reklamy zajistí dlouhotrvající účinek.


Optimalizace stránek - On Page

Vypracujeme analýzu vašich stránek, kde vám řekneme co a jak byste měli na vašich stránkách změnit, na jaké slova a jak vaše stránky optimalizovat. Cena za tuto službu je závislá na šířce zaměření vašich stránek, na rozsahu prováděné optimalizace a na požadovaném výsledku.
Cena se bude pohybovat v rozmezí 2,000 - 10,000,-Kč.

Tuto analýzu vám buďto předáme a zodpovíme vaše otázky, nebo potřebné změny za stejnou cenu sami aplikujeme na vaše stránky po převzetí jejich správy. Rádi pro vás zajistíme jejich další vývoj ve správném směru.


Optimalizace stránek - Off Page (PageRank, JyxoRank)

Nejdůležitějším fragmentem, který ovlivní pořadí odkazů při hledání ve fulltextových vyhledávačích, je hodnocení dané stránky samotnými vyhledávači. Každý z nich používá vlastní technologii, která je ale vždy založená na počtu odkazů, vedoucích na danou stránku.
Vyhledávače berou v potaz také to, odkud odkazy na vaší stránku vedou (z kolika domén, z jak hodnocených stránek..atd.). Proto se umisťování většího počtu odkazů na váš web do internetu stává doslova mravenčí prací.
My máme nástroje jak na to a rádi se o ně s vámi podělíme.
Můžeme vám nabídnout jak vybudování určité úrovně PageRanku na vašich stránkách, tak prodej, nebo výměnu konkrétních odkazů. Cena za tuto službu je zcela na dohodě.

Jestliže chcete zdarma vyměnit odkazy s dalšími weby a zvětšit tak hodnotu vašich stránek, využijte formulář pro výměnu odkazů.

Odkazy
Hodnocení obchodů - Adresář internetových obchodů na českém internetu, jejich hodnocení uživateli a diskuse.
Cestování-dovolená.cz
Bílé zboží
Autobazary.name
Sports-betting.cz
Parfémy
Hodinky
Nábytek
Sportovní potřeby
Sportovní potřeby
Nářadíshop.czenterpriseweb.net
all rights reserved
© 2005