reklama na internetu, internetová reklama
reklama na internetu, internetová reklama
Programování a optimalizace stránek
 
reklama na internetu, internetová reklama
  reklama na internetu, internetová reklama enterpriseweb.net / reklama na internetu
Reklama na internetu

Zajistíme vám vše potřebné pro propagaci vašich produktů. Reklamní kampaň pro vás můžeme sestavit z propagace na největších českých vyhledávačích, i na množství menších stránek. Vybereme pro Vás slova, která vaši potencionální zákazníci hledají a zformulujeme texty, které vaše zákazníky přilákají. Díky našim zkušenostem utratíte své peníze efektivně a smysluplně.
Správu reklamních kampaní pro Vás můžeme spojit s optimalizací vašich stránek a maximálně využít všech možností neplacené propagace na internetu.


Registrace ve vyhledávačích

Ve většině fultextových i katalogových vyhledávačů je možné se registrovat zdarma. Na viditelná místa, která vám s okamžitou platností začnou přivádět návštěvníky se samozřejmě platí.
Postraráme se o to, aby vaše kampaň plně využila všech možností, jak vaše stránky propagovat zdarma a navrhneme nejvýhodnější místa, kde je dobré si placenou pozici zakoupit.

Textové odkazy

Ceny textových odkazů se pohybují již od 2,-Kč / kliknutí. Neplatíte tedy za pozici vašeho odkazu na dané klíčové slovo, ale až za návštěvníky, kteří opravdu přijdou. Díky možnosti cílení odkazů na vybraná slova je to velice efektivní a výhodná forma propagace.

Ceny našich služeb

Chceme Vám nabídnout kvalitní služby, které pomohou zvýšit návštěvnost Vašich stránek pomocí neplacené i placené reklamy za výhodné ceny. Nechceme rychle vydělat peníze na nevědomosti, nebo neskušenosti našich klientů. Chceme si pomocí dobře odvedené práce udržet stálé zákazníky, kteří nás uživý.
Cena za naše služby je vždy na základě dohody. Může to být určité procento z nakupované reklamy, nebo pevná částka.

Odkazy
Hodnocení obchodů - Adresář internetových obchodů na českém internetu, jejich hodnocení uživateli a diskuse.
Cestování-dovolená.cz
Bílé zboží
Autobazary.name
Sports-betting.cz
Parfémy
Hodinky
Nábytek
Sportovní potřeby
Sportovní potřeby
Nářadíshop.czenterpriseweb.net
all rights reserved
© 2005